Ana Sayfa /  Kurumsal /  Ytong Hakkında / 

Ytong Hakkında

YTONG - Uluslararası Bir Marka

Markamız; üstün kaliteli, yenilikçi ve benzersiz yapım teknolojilerinin dünyadaki adıdır. Ytong adı gazbetonla inşa edilen çağdaş yapı sistemleriyle özdeşleşmiş olup, tüm dünyada değişmez ve güvenilir bir imajla tanınmaktadır. Markamız, müşterilerimize bir söz vermektedir: YTONG, en yüksek kalite standardında eşsiz çözümler üretir!

YTONG - Uluslararası Bir Ürün

YTONG, dünyanın hemen hemen bütün ülkelerinde üretilebilir ve tüm iklim bölgelerinde kullanılabilir bir malzemedir. Bu özellikler know-how hizmetleri ile birleşince YTONG; global kriterlerden ödün vermeksizin, ulusal karakteristiklere uygun inşaat yapımı için en akılcı çözüm olmaktadır!

YTONG - Uluslararası Bir Grup

YTONG, uluslararası bir organizasyondur. Avrupa yapı malzemeleri pazarının, kendine özgü bir yapıya ve bakış açısına sahip olduğunu bilmektedir."Bütün işler yerel bazda ele alınmalıdır!" sözü inşaat sektörü için diğer sektörlerden daha çok geçerlidir. Bu nedenle faaliyetlerimize, yerel çalışanlarımızın deneyimleri yön vermektedir!

Müşterilerimiz, YTONG un uluslararası faaliyet gösteren bir şirket olmasına güvendikleri kadar, yerel çalışanlarımızın uzmanlıklarını da takdir etmektedir!